Товари з Європи, Китаю, США та Азії в Україну «під ключ»

Доставка та розмитнення вантажів від 50 кг

ВИГІДНО —

ОФІЦІЙНО —

ЗРУЧНО —

ШВИДКО —

№01

ВИГІДНО

Ми пропонуємо сервіс по повному комплексу послуг з доставки вашого вантажу з-за кордону. Ваше завдання лише вибрати товар і дати нам контакти відправника.

Читати далі...

Наші фахівці оптимально швидко прорахують вартість поставки, при необхідності запропонують послугу технічного імпортера (митне очищення на нашу компанію), складуть необхідні контракти та договори і виберуть найоптимальніший логістичний маршрут. Ми забезпечимо кращу вартість доставки.

№02

ОФІЦІЙНО

Всі поставки ваших товарів будуть забезпечені пакетом документів. Ви отримаєте всі необхідні договори та накладні для подальшого продажу вашого товару.

Читати далі...

Всі поставки здійснюються в межах законодавчого поля. Ви не будете ризикувати. У будь-який момент у вас буде можливість проконтролювати стану доставки вашого товару. Ніякого «зависання» вантажів на митниці.

№03

ЗРУЧНО

Складання зовнішньоекономічних договорів, покупка і оплата валюти, підготовка необхідного для імпорту пакету документів, пошук оптимальних логістичних маршрутів,..

Читати далі...

… митне очищення і інші «головні болі» будуть завданням НАШИХ співробітників і не будуть вас відволікати від вашого бізнесу або відпочинку.

№04

ШВИДКО

Оптимальні логістичні маршрути, використання широкого кола зарубіжних партнерів і наш 20-річний досвід в логістиці до Ваших послуг.

Читати далі...

Індивідуально підходимо до кожного клієнта з урахуванням запитів і вимог по швидкості доставки.

Ваш особистий митний брокер з 20-річним стажем роботи

Ми пропонуємо комплекс послуг з доставки та митного очищення Ваших вантажів із-за кордону. Ваше завдання — лише вибрати товар і дати нам контакти відправника.

Фахівці компанії IMEXPRO швидко прорахують вартість доставки і розмитнення вантажу. Ваш товар гарантовано пройде митне очищення в найкоротші терміни.

Митне очищення Вашого вантажу на нашу компанію

При необхідності ми готові запропонувати послугу технічного імпортера (митне очищення на нашу компанію), складемо необхідні контракти, виберемо оптимальний логістичний маршрут.

Всі поставки Ваших товарів будуть забезпечені пакетом усіх необхідних документів. Ви отримаєте всі необхідні договори та накладні для подальшого продажу Вашого товару.

Мінімальна Ваша участь в процесі доставки і розмитнення

Складання зовнішньоекономічних договорів, покупка валюти, підготовка необхідного для імпорту пакета документів, пошук оптимальних логістичних маршрутів, митне очищення — НАШ «головний біль».

Відпрацьована схема роботи нашої компанії дозволяє звести до мінімуму Вашу участь в процесі доставки та митного очищення Ваших товарів. Наші співробітники не будуть Вас відволікати від ведення бізнесу, чи відпочинку.

Відсутність будь-яких ризиків і затримок товару на митниці

Всі поставки здійснюються в межах законодавчого поля. Ви не будете ризикувати ні товаром, ні грошима, ні репутацією.

У будь-який момент у Вас буде можливість проконтролювати стан доставки Вашого товару. Ніяких «зависання» вантажів на митниці.

ІМЕКСПРО — вигідна доставка і розмитнення будь-яких вантажів для малого і середнього бізнесу

Збірні Вантажі

Недорога доставка збірних вантажів з усього світу.

Авто Перевезення

Автомобільні перевезення з оптимальним терміном поставки.

Морські Перевезення

Морські контейнерні перевезення за вигідною ціною.

Авіа Перевезення

Термінова доставка вантажів з допомогою авіації.
Підготуємо для вас розрахунок вартості перевезення і розмитнення вашого вантажу за оптимальною схемою. Тільки перевірені та законні рішення для малого та середнього бізнесу «під ключ».
https://www.youtube.com/watch?v=XoSxindFpkQ
Подивіться на Реальні Відгуки

Що Кажуть Наші Клієнти?

Для нас важливо, що в IMEXPRO все робиться «під ключ». Мені нікуди звертатися не потрібно. Вони допомагають на кожному етапі: від підготовки контракту, брокерський супровід, підбір машин, .. повністю вся логістика «під ключ».

Сергій ТимохінКерівник Підприємства

Компанію IMEXPRO можу сміливо рекомендувати. Вони взагалі всі проблеми вирішують. Ми тільки на початковій стадії проводимо переговори, а далі всю роботу на себе бере IMEXPRO.

Любомир ХудякПідприємець

По-перше, для мене важливо компетентність брокерів. Важливо, щоб вони швидко робили свою роботу, так як іноді часу в обріз (2-3 години). Потрібно встигнути підготувати усі документи, поки завантажується машина.

Дмитро ЛіваковськийПідприємець

Будь-які моменти з митницею вирішувалися в робочому порядку. Як правило все відбувається без моєї безпосередньої участі, .. особливо тоді, коли я перебуваю у відпустці.

Ірина К.Директор Підприємства

Як можна доставити вантаж із-за кордону без зайвих витрат і клопоту?

Консультуємо Безкоштовно

Отримайте безкоштовну професійну консультацію прямо зараз!

Які гарантії для Вас як підприємця важливі?

Компанія «ІМЕКСПРО» бере зобов’язання по дотримання ряду гарантій, які в обов’язковому порядку прописані в договорі.

Володимир Двірко

Звернення керівника

Після 20 років роботи можу з упевненістю сказати, що більшість людей, які бажають завезти або вивезти товар з країни, не мають достатнього розуміння всіх тонкощів і нюансів митно-брокерської справи.

Ситуацію ускладнює ще той факт, що законодавство країни і умови на цьому ринку стрімко змінюються.

Багато компаній до цих пір возять вантажі «полями-городами», постійно ризикуючи і не маючи нормальних прибуткових документів.

Як можна змінити цю ситуацію і почати імпортувати офіційно за прийнятними цінами?

Всі наші клієнти стверджують: «Потрібно звертатися тільки до професіоналів!»

Основна ідея створення компанії IMEXPRO — надати дійсно якісні та недорогі послуги з доставки та митного очищення вантажів.

Ми працюємо для Вас. Звертайтеся!

З повагою,

Привеземо і розмитнимо!

Відправимо розрахунок доставки та розмитнення

Заповніть форму,
щоб отримати розрахунок
вартості послуг

Вони допомагають на кожному етапі: від підготовки контракту, брокерський супровід, підбір машин,.. повністю вся логістика «під ключ».

Сергій ТимохінРуководитель Предприятия

Компанію IMEXPRO можу сміливо рекомендувати. Ми тільки на початковій стадії проводимо переговори, а далі всю роботу на себе бере IMEXPRO.

Любомир ХудякПідприємець

Важливо, щоб вони швидко робили свою роботу, так як часом часу в обріз (2-3 години). Потрібно встигнути підготувати документи, поки завантажується машина.

Дмитро ЛіваковськийПідприємець

Будь-які моменти з митницею вирішувалися в робочому порядку. Як правило все відбувається без моєї безпосередньої участі,..

Ірина К.Директор Підприємства