Рекомендації клієнтів — найкраще підтвердження професіоналізму

«Мої знайомі, які вже давно працювали з IMEXPRO, порекомендували їх мені як надійну митно-брокерську компанію. Сказали, що працюють нормально і немає ніяких питань. Тому з певного часу я теж став їхнім клієнтом ».

Дмитро Ліваковскій

Підприємець

«По-перше, для мене важливо компетентність брокерів. Важливо, щоб вони швидко робили свою роботу, так як часом часу в обріз (2-3 години). Потрібно встигнути підготувати документи, поки завантажується машина.

Ми здали документи і все. Ми не беремо участі в цьому процесі. Це важлива складова нашої співпраці з IMEXPRO».

«У нас буває таке, що до моменту коли ми ще не завантажили машину ми не знаємо скільки точно ящиків там влізе (вага, кількість). І тільки після завантаження ми відправляємо в IMEXPRO інформацію на оформлення.

Вони самостійно контактують з водієм і розбираються у всіх нюансах. Наша участь у цьому процесі мінімальна».

«Як тільки нашому підприємству потрібні були брокерські послуги, так і почали працювати з IMEXPRO. На їхні послуги така ж ціна як і всюди, але всі питання вирішуються коректно».

Ірина К.

Директор Підприємства

«Нам не потрібно щоразу їхати на зустріч, ми чітко розуміємо які документи потрібно підготувати, ми оперативно реагуємо на запити брокера і тому отримуємо хороший результат.

Будь-які моменти з митницею вирішувалися в робочому порядку. Як правило все відбувається без моєї безпосередньої участі … особливо тоді, коли я перебуваю у відпустці».

«Тисячу разів нам пропонували свої послуги інші компанії, але з IMEXPRO ми звикли, знайшли спільну мову. У нас налагоджена співпраця: ми дзвонимо і ставимо питання, а за цим питанням можуть стояти ще кілька питань і завжди у наших партнерів є на них відповіді.

Компанію IMEXPRO готова рекомендувати тільки хорошим друзям, конкурентам — ні».

Як можна доставити вантаж з-за кордону без зайвих витрат і клопоту?

Консультуємо Безкоштовно

Отримайте безкоштовну професійну консультацію прямо зараз!

«IMEXPRO мені порекомендували спільні знайомі. У мене виникли певні питання, Володимир (директор IMEXPRO) допоміг мені з їх рішенням. Співпрацею я залишився задоволений».

Сергей Тимохін

Керівник Підприємства

«Напрямок діяльності нашого бізнесу — продаж замків для підприємств, що займаються виробництвом сейфів.

Для нас важливо, що в IMEXPRO все робиться «під ключ». Мені нікуди звертатися не потрібно. Вони допомагають на кожному етапі: від підготовки контракту, брокерський супровід, підбір машин,.. повністю вся логістика «під ключ».

Я вже рекомендував IMEXPRO своїм знайомим».

«У мене не болить голова, тому що вони говорять як і що краще зробити. З мінімумом турбот всі мої питання вирішуються.

Нам може підказати брокер, бухгалтер, .. у всіх питаннях в яких я слабо орієнтуюся. Персонал IMEXPRO достатньо кваліфікований.

Всі питання лягають на них і всі вони вирішуються. Відверто кажучи ніяких проблем у співпраці з IMEXPRO і не було».

«Вони справили гарне враження, здалося що вони професіонали своєї справи і в результаті ми не помилилися. Ми співпрацюємо вже близько 3-х років».

Любомир Худяк

Підприємець

«Шукали в інтернеті митно-брокерські компанії, у багатьох розраховували доставку і розмитнення, але зупинилися на IMEXPRO.

Для нас важливий сервіс і швидкість реагування на наші запити. Час, терміни і ціна мають також мають значення. Компанії IMEXPRO можу сміливо рекомендувати. Ми задоволені нашою співпрацею».

«Вони взагалі всі проблеми вирішують. Ми тільки на початковій стадії проводимо переговори, а далі всю роботу на себе бере IMEXPRO.

Ми підбираємо обладнання за технічними характеристиками. Передаємо дані і контактну інформацію IMEXPRO, а вони в свою чергу роблять всю роботу за контрактом і привозять обладнання нам на склад».

Привеземо і розмитнимо!

Відправимо розрахунок доставки та розмитнення

Заповніть форму,
щоб отримати розрахунок
вартості послуг

Вони допомагають на кожному етапі: від підготовки контракту, брокерський супровід, підбір машин,.. повністю вся логістика «під ключ».

Сергій ТимохінКерівник Підприємства

Компанії IMEXPRO можу сміливо рекомендувати. Ми тільки на початковій стадії проводимо переговори, а далі всю роботу на себе бере IMEXPRO.

Любомир ХудякПідприємець

Важливо, щоб вони швидко робили свою роботу, так як часом часу в обріз (2-3 години). Потрібно встигнути підготувати документи, поки завантажується машина.

Дмитро ЛіваковськийПідприємець

Будь-які моменти з митницею вирішувалися в робочому порядку. Як правило все відбувається без моєї безпосередньої участі,..

Ірина К.Директор Підприємства